XXVII MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY uczniów klas II – III szkół podstawowych w Jastrzębiu-Zdroju

XXVII MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY

o tytuł MISTRZA MATEMATYKI

uczniów klas II – III szkół podstawowych w Jastrzębiu-Zdroju

Już po raz dwudziesty siódmy drugoklasiści i trzecioklasiści jastrzębskich szkół podstawowych mogli sprawdzić swoje umiejętności matematyczne. W tym roku konkurs był organizowany w naszej szkole. O tytuł i puchar „Mistrza Matematyki” walczyło 32 uczniów. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że tegorocznym „Mistrzem Matematyki” został Adam Durka z SP12, wicemistrzem Dominik Drzęźla z SP14, III miejsce zdobył Filip Bafia z SP15, wyróżnienie Antoni Wzientek z SP16.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i życzymy dalszych sukcesów. Laureatom pierwszego i drugiego miejsca winszujemy, aby szczęście ich nie opuszczało, a ten dzisiejszy udany start był zapowiedzią kolejnych sukcesów, albowiem oni będą brać udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT”

Fundatorem poczęstunku dla uczestników konkursu była piekarnia „Kozielski”. Natomiast darczyńcami nagród byli: MOSiR, Wydział Edukacji Urządu Miasta Jastrzębie-Zdrój, KFC oraz Mc Donald`s.

Serdecznie dziękujemy.

# laboratoriaprzyszłosci