Udział w konkursach

Uczniowie klasy 2a brali udział w kilku konkursach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim:

1. Ogólnopolskim Konkursie im. Ireny Kwinto „Życie bajką jest. Bajkowy świat owadów i ptaków” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim.
  2. III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im. H. Ch. Andersena w Radomiu.
  3. Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Widokówka ze Śląska”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej oraz Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Rudzie Śląskiej.

Nadesłano setki prac – tym razem rysunki z SP10 nie zostały wyróżnione, ale mimo to gratulujemy talentu plastycznego i cieszymy się z zaangażowania uczniów.

Małgorzata Białecka 24 kwietnia 2023