SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PLANY NA FERIE ZIMOWE”

Dnia 12 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny. W konkursie wzięło udział 27 uczniów kl. I- III. Każdą klasę reprezentowały 3 osoby. Uczestnicy konkursu przez 45 minut wykonywali prace plastyczne „Plany na ferie zimowe” .
Celem konkursu było kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych u dzieci w młodszym wieku szkolnym, a także kształtowanie nawyków aktywnego spędzania czasu wolnego i poczucia odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych.

Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie

W kategorii klas I:
I miejsce: Roksana Gawrylewska kl. I b
II miejsce: Amelia Saj kl. I b
III miejsce: Julia Kluczniak kl. I a

W kategorii klas II:
I miejsce: Zuzanna Ruszke kl. II a
II miejsce: Julia Pastryk kl. II b
III miejsce: Dominika Kowalewska kl. II a

W kategorii klas III:
I miejsce: Paulina Warlewska kl. III b
II miejsce: Kaja Dynia kl.III a
III miejsce: Maja Kisielewska kl. III b

Uczniowie, którzy zajęli I miejsca (Roksana Gawrylewska, Zuzanna Ruszke,Paulina Warlewska) będą reprezentować szkołę w XXIII Miejskich Zmaganiach Plastycznych Najmłodszych.

Małgorzata Białecka 15 grudnia 2019