Spotkanie rodziców z przedstawicielami policji

,,Odpowiedzialność prawna osób nieletnich. Zagrożenia, na które narażeni są małoletni to temat spotkania, które miało miejsce 05.06.2023 r. w naszej szkole. Spotkanie dla rodziców kl. VI c i VI d poprowadzili: nadkomisarz Aneta Zachariasz, asp. Michał Czekajło, asp. Damian Seruga. Policjanci poruszyli  temat bezpieczeństwa i odpowiedzialności karnej nieletnich, opowiedzieli  o  zagrożeniach czyhających na młodego człowieka m.in. cyberprzemoc, uzależnienie od Internetu, telefonów komórkowych. Omówili również problematykę związaną z zażywaniem przez dzieci i młodzież alkoholu, środków psychoaktywnych.

Bardzo dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju za przeprowadzenie prelekcji.

Małgorzata Białecka 14 czerwca 2023