„Słonecznym krokiem w drodze do szkoły”

Dnia 20 marca odbyły się w naszej szkole „drzwi otwarte”. Pani dyrektor Janina Szczodry powitała naszych gości i zachęciła do wysłuchania i obejrzenia krótkiego programu artystycznego. Uczennice klasy I c i I d z koła muzyczno-ruchowego wraz z wychowawczyniami Panią Bożeną Łastówką i Agnieszką Nowomiejską wierszem, piosenką i tańcem rozbawiły przybyłych gości i ich rodziców. Następnie Pani Dyrektor zaprosiła przedszkolaków i ich rodziców do zwiedzania naszej szkoły i udziału w zajęciach przygotowanych przez wychowawczynie klas trzecich Panie: Małgorzatę Konik, Elżbietę Ziomecką- Bednorz, Annę Strządałę.

Dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach związanych z nadchodzącą wiosną. Pani Strządała pracowała z dziećmi w sali komputerowej. Króciutką lekcję języka angielskiego poprowadziła Pani Agnieszka Kozłowska. Mamy nadzieję, że przyszli pierwszoklasiści słonecznym krokiem powitają już we wrześniu mury szkoły.

Małgorzata Białecka 21 marca 2018