Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego klas l-lll

Dnia 3 lutego odbył się w naszej szkole Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego dedykowany uczniom klas młodszych. Organizatorem i sponsorem konkursu od lat jest Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju oraz Straż Miejska. Panie Bożena Łastówka, Agnieszka Nowomiejska i Elżbieta Ziomecka – Bednorz wraz z Panią dyrektor Ireną Polińską przygotowały testy sprawdzające wiedzę naszych milusińskich dotyczącą znajomości podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

I tak wśród uczniów klas 1 I miejsce zdobyła Anna Pyzik z klasy 1b. II miejsce Estera Bogacz z klasy 1a i III miejsce Wiktoria Milewska również z 1a.

W klasach 2 najlepszy okazał się Krzysztof Kocoń z 2a, II miejsce zajęła Gabriela Mańka z 2b, III miejsce zajęli Amelia Bodzioch i Oliwier Malinowski z klasy 2c.

Klasa 3a zdobyła wszystkie nagrodzone miejsca w tym konkursie. I tak: I miejsce zajął Jan Dolata, II miejsce Sandra Szyra i III miejsce Mateusz Tymiński.

Laureaci zostali obdarowani wspaniałymi prezentami, które będą pomocne w bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Wszyscy świetnie się bawili, a przy tym dużo się dowiedzieli i nauczyli. Bardzo dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji i Straży Miejskiej w Jastrzębiu- Zdroju za patronat nad naszym konkursem i wspaniałe nagrody.

Małgorzata Białecka 16 lutego 2021