Informacja na okres zawieszenia zajęć edukacyjnych w szkole

Drodzy rodzice,

Pragniemy poinformować, że zawieszone zajęcia w szkole nie są feriami, a mają chronić dzieci przed zakażeniem (taki rodzaj kwarantanny). Proszę uświadomić dzieci, że niewskazane jest wzajemne spotykanie się, wizyty w galeriach handlowych itp. Uczniowie mają pozostać w domach.

Ponadto zgodnie z wytycznymi ministerstwa, uczniowie będą otrzymywali zadania i materiał do powtórzenia z przedmiotów. Informacje te będą publikowane na stronie internetowej szkoły oraz przekazywane za pomocą dziennika elektronicznego.

Nauczyciele będą dostępni na dzienniku w godzinach od 10- 13, w przypadku trudności w rozwiązaniu zadań itp.

Na prośbę placówek NZOZ informujemy, że seniorzy mogą korzystać z usługi teleporady w sprawach zdrowotnych i wypisania recept na stale przyjmowanych leków. Nr telefonu to 800 190 590. Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Podczas teleporady lekarz zrobi z pacjentem wywiad i udzieli wskazówek postępowania. Nie jest wskazane, by seniorzy do przychodni przychodzili osobiście i ryzykowali zainfekowaniem. Recepty mogą być odbierane przez upoważnione osoby.

Dyrekcja SP 10

Małgorzata Białecka 12 marca 2020