Franek Swaczyj trzykrotnie na podium

Brawo Franek!!! 👏👏👏

Z ogromną radością i dumą informujemy o wspaniałym osiągnięciu ucznia klasy 7b, Franka Swaczyja, który na Zimowych Mistrzostwach Śląska w pływaniu, które odbywały się 1 i 2 grudnia w Dąbrowie Górniczej, trzykrotnie stanął na podium.

Dwukrotnie został Wicemistrzem Śląska na dystansie 100 m stylem zmiennym i 100 m stylem grzbietowym. Na dystansie 100 m stylem motylkowym zdobył brązowy medal, a dystans 50 m stylem motylkowym ukończył na 4 miejscu.

To niezwykłe osiągnięcie, które świadczy o wyjątkowej determinacji, talencie i niezłomnej pracy pod okiem trenerki, pani Edyty Klimek. Gratulujemy Ci serdecznie i życzymy dalszych sukcesów na drodze do osiągania sportowych celów.

Niech Twój talent rozwija się, a każdy trening przynosi jeszcze lepsze rezultaty! Mamy pewność, że Twoje osiągnięcia inspirują wszystkich. Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa, jakie niewątpliwie czekają Cię w przyszłości.