Dziękujemy wieloletniej Pani Dyrektor …

Z przykrością przyjęliśmy wiadomość o śmierci pierwszego dyrektora naszej szkoły Pani Elfrydy Bielaszki. Pracę w Szkole Podstawowej nr 10 rozpoczęła 1 września 1972 r. W niezwykle trudnych czasach z ogromnym zaangażowaniem przystąpiła do tworzenia bazy naukowej, opiekuńczej i kadrowej. To ona położyła podwaliny pod rozwój naszej placówki, a tym samym i naszego miasta. Trudną pracę na stanowisku dyrektora zakończyła  12 listopada 1990 r., kiedy to została Naczelnikiem Wydziału Edukacji w Jastrzębiu-Zdroju. Do samego końca swojej pracy w polskiej edukacji była naszym przyjacielem, wspierającym późniejszego dyrektora i całe grono pedagogiczne. Dziękujemy za wszystkie wspólnie przepracowane lata, dobre słowo i serce.

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 11 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej przy ul. Jana Twardowskiego 33 w Jastrzębiu-Zdroju.

Na ręce najbliższych składamy wyrazy współczucia.

Dyrekcja szkoły wraz z pracownikami.

Małgorzata Białecka 7 lutego 2019