Bezpieczna zima

10 stycznia 2019 r. odbył się apel pt. „Bezpieczna zima.”, w którym wystąpiły dzieci z klasy I a. Apel był skierowany do uczniów klas I-III i miał na celu zachęcenie do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Młodzi artyści uświadomili słuchaczom konsekwencje nierozważnych zachowań, przedstawili przestrogi, a także zasady mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z nieodpowiednich zachowań podczas zabaw na świeżym powietrzu.

Na zakończenie apelu pani dyrektor Irena Polińska życzyła wszystkim bezpiecznej zabawy na śniegu oraz udanego wypoczynku podczas zbliżających się ferii zimowych.

Po występie panie z biblioteki szkolnej  p. Jolanta Danus, p. Wioletta Frank oraz p. dyrektor Irena Polińska wręczyły nagrody za konkurs plastyczny w ramach dziesięcioboju czytelniczego pt: „Opowieści o ciekawości i dokonaniach Marii Skłodowskiej–Curie. Wystawa ilustracji do książki”. Nagrodzonym gratulujemy.

Małgorzata Białecka 17 stycznia 2019