Akcja charytatywna „Pola nadziei”

Jesienią uczniowie z naszego Szkolnego Koła Wolontariatu posadzili w przyszkolnym ogródku kilkadziesiąt cebulek żonkili. Przyszła wiosna i nasze żółte „Pole Nadziei” zakwitło.

„Pola Nadziei” to inicjatywa, zawierająca w sobie edukację i promocję idei hospicyjnej. Zadaniem kampanii jest nie tylko pozyskiwanie pieniędzy na rzecz hospicjów, lecz także propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy, uwrażliwianie społeczeństwa, na potrzeby chorych i cierpiących.

Dzięki przeprowadzonej w kwietniu sprzedaży żonkili udało na m się zebrać na rzecz Hospicjum Domowego im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Jastrzębiu-Zdroju -270 zł.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom naszej szkoły, którzy tak licznie włączyli się w organizowaną akcję.

Małgorzata Białecka 24 kwietnia 2023