Ze Sznupkiem bezpiecznie w szkole

18 grudnia uczniowie klas I-III przyłączyli się do akcji „Ze Sznupkiem bezpiecznie w drodze” Jej inicjatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Punktualnie o godzinie 10.00 w obecności przedstawicieli jastrzębskiej policji oraz pod czujnym okiem Pana dyrektora Artura Tomanka jako trenera mierzącego czas i Pani dyrektor Ireny Polińskiej jako świadka zdarzenia dzieci podjęły próbę ustanowienia rekordu Polski na największą ilość osób kolorujących jednocześnie w wielu lokalizacjach. Uczniowie chętnie wzięli się do pracy. Bardzo starali się kolorując Sznupka. Podczas wspólnej, wesołej zabawy mieli okazję przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa obowiązujące na co dzień. Swoje kolorowanki dzieci wzięły do domu. Zostały poproszone, aby umieścić je w widocznym miejscu, aby widok Sznupka stale przypominał jak bezpiecznie zachowywać się w domu, w szkole i na drodze.

Małgorzata Białecka 21 grudnia 2018