Szkolny Konkurs Ortograficzny

Dnia 23 marca 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny,  którego celem było wyłonienie uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Miejskim Konkursie Ortograficznym. Organizatorami konkursu była Pani dyrektor Janina Szczodry, Bożena Łastówka oraz Agnieszka Nowomiejska.

Uczniowie klas trzecich i klasy drugiej pisali dyktando oraz rozwiązywali testy ortograficzne, sprawdzające ich umiejętności.

W klasie drugiej wyróżniono Franka Zbrońskiego, który wykazał się najlepszymi umiejętnościami ortograficznymi.

W klasach trzecich najlepsze wyniki zdobyli:

I miejsce Maciej Macura z klasy III c, który bezbłędnie napisał dyktando oraz rozwiązał wszystkie zadania z testu ortograficznego.

II miejsce zajął Aron Frysztacki z klasy III d.

III miejsce zajęła Ola Kozikowska z klasy III b.

Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Schneider z klasy  III b.

Reprezentować naszą szkołę na Miejskim Konkursie  Ortograficznym będą uczniowie: Maciej Macura z klasy III c oraz Aron Frysztacki z klasy III d.

Małgorzata Białecka 28 marca 2018