XIX Miejski Konkurs Informatyczny

W dniu 6 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju odbył się XIX Miejski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych.

W konkursie wzięło udział 17 uczniów z 6 jastrzębskich szkół. W części teoretycznej uczniowie rozwiązywali test w programie Quizizz składający się z 30 pytań. Do części praktycznej konkursu zakwalifikowało się 14 uczniów, którzy mieli do wykonania 3 zadania.

Najlepszymi okazali się:

Miejsce I – Bartosz Sobótkowski SP nr 18

Miejsce II – Olivier Gołofit SP nr 12

Miejsce III –Marshall White SP nr 18

Zwycięzcy otrzymali z rąk Wicedyrektor Szkoły Pani Joanny Korus dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój oraz Radę Rodziców przy SP 10.

Wszyscy uczestnicy oprócz dyplomów otrzymali upominki ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju oraz Klub Jastrzębski Węgiel.

Nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu wręczono podziękowania.

Za słodki poczęstunek serdecznie dziękujemy firmie Kozielski.

Małgorzata Białecka 7 czerwca 2023