Dzień Dziecka na sportowo

29 maja 2024 roku uczniowie Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel” wzięli udział w Dniu Dziecka na sportowo, który odbył się w naszej szkole. To wydarzenie było pełne aktywności fizycznych, rywalizacji i zabawy, której celem było nie tylko promowanie zdrowego stylu życia, ale także integracja uczniów różnych szkół.

Uczniowie Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel” mieli okazję być sędziami w konkurencjach sportowych, takich jak biegi, skoki w dal oraz rzuty woreczkami do celu. Uczniowie klas 1-3 mieli okazję wziąć udział we wspólnej rozgrzewce i treningu z siatkarzami, co stanowiło świetną okazję do nauki nowych umiejętności sportowych.

Dzień Dziecka na sportowo był pełen pozytywnych emocji i wrażeń, pozostawiając niezapomniane wspomnienia dla wszystkich uczestników.

Małgorzata Białecka 29 maja 2024