Koło zainteresowań

Klasy I – III

 

PONIEDZIAŁEK

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Koło matematyczno-polonistyczne Bogusława Sierny 11.45-12.30 6
Koło matematyczno-polonistyczne Iwona Kulas 11.45-12.30 7
Koło taneczno-gimnastyczne Katarzyna Broda 11.45-12.30

12.45-13.30

9

9

 

WTOREK

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Koło matematyczno-polonistyczne Ilona Pas 11.45-12.30 7
Koło języka angielskiego kl. 3 Anna Schimemelpfennig 12.45-13.30 4
Koło matematyczno-polonistyczne Elżbieta Ziomecka-Bednorz 12.45-13.30 8
Koło języka  migowego Lucyna Salamon 13.40-14.25 3

 

ŚRODA

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Koło taneczno-gimnastyczne
kl. 3
Katarzyna Broda 13.40-14.25 9

 

CZWARTEK

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Koło matematyczno-polonistyczne Agnieszka Nowomiejska 11.45-12.30 6
Koło plastyczne „Plastuś” Małgorzata Konik 12.45-13.30 4
Koło matematyczno-polonistyczne Anna Strządała 12.45-13.30 3
Mega Misja Elżbieta Ziomecka-Bednorz 12.45-13.30 8
Koło matematyczno-informatyczne Bożena Łastówka 11.45-12.30 208
Koło szachowe Karol Kaczyński 12.45-13.30 3

 

PIĄTEK

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Nauka pływania Lucyna Salamon

Anna Strządała

11.30-14.30 Basen

Pawłowice

 

Klasy IV –VIII

 

PONIEDZIAŁEK

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Gry i zabawy Marlena Nowakowska 8.00 – 8.45 s. gimn
Koło języka polskiego
klasa VIII c
Małgorzata Targiel 8.00 – 8.45 211

 

WTOREK

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Koło geograficzne
klasy V – VIII
Robert Korzeniewski 7.15 – 7-45 104
Koło języka polskiego klasa VI Aneta Gruszczyńska 12.45 – 13.30 201
Koło języka polskiego
klasa VIII c
Małgorzata Targiel 8.00 – 8.45 103
Koło języka polskiego
klasa VIII b
Małgorzata Targiel 13.40 – 14.25 211

 

ŚRODA

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Koło biologiczno – chemiczne „Między biologią a chemią” Beata Komarek 7.10 – 7.55 111
Koło geograficzne Robert Korzeniewski 7.10 – 7.55 104
Koło języka angielskiego
klasa V c
Katarzyna Brzeska 12.45 – 13.30 209
Koło języka polskiego
klasa VIII e
Małgorzata Targiel 7.10 – 7.55 211

 

CZWARTEK

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Koło matematyczne
klasa V d
Mariola Skiba 12.45-13.30 203
Koło historyczne
kl. VI e
Dorota Pala 8.00 – 8.45 105
Koło matematyczne
kl. VIII
Joanna Korus 7.10 – 7.55
Koło języka angielskiego kl. VI b Katarzyna Brzeska 13.40 – 14.25 209
Zajęcia ogólnorozwojowe Jolanta Kozyra 14.35 – 15.20
Koło języka angielskiego
klasa VII a
Agnieszka Kozłowska 14.35 – 15.20 104

 

PIĄTEK

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko n-la godzina sala
Koło historyczne
klasy V – VIII
Dorota Pala 13.40 – 14.25 207
Koło matematyczne
Klasa VIII e
Renata Jurczak 7.10 – 7.55 203
Koło geograficzne Robert Korzeniewski 7.15 – 8.00 104
Koło biologiczno – chemiczne Beata Komarek 13.40 – 14.25 111
Koło języka polskiego
klasa IV b
Agata Ruszke 12.45 – 13.20 202

 

Koła zainteresowań w roku szkolnym 2019/20 – załącznik