Doradztwo zawodowe

Orientacja zawodowa i doradztwo zawodowe w szkole podstawowej realizowane są w oparciu o Wewnątrzszkolny System Doradztwa Zawodowego.

Warunkiem realizacji WSDZ jest aktywne zaangażowanie wszystkich osób realizujących zadania z doradztwa zawodowego, czego efektem będzie synergia działań doradczych i korelacja między tymi działaniami oraz procesami dydaktyczno-wychowawczymi w szkole.

Na stronie biblioteki szkolnej zamieszczono materiały, które stanowić mogą dla Państwa pomoc w realizacji treści programowych orientacji zawodowej w klasach I-III, IV-VI oraz doradztwa zawodowego w klasach VII-VIII.

Dla rodziców, uczniów i wychowawców klas VIII zamieszczono informacje na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021.

Więcej informacji uzyskasz klikając w poniższy link:

Doradztwo zawodowe