Zasady obowiązujące w dniu zakończenia roku szkolnego

Dodatkowe informacje związane z zakończeniem

roku szkolnego 2019/2020

Przypominamy wszystkim Rodzicom i Uczniom, że mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz wszystkich pracowników szkoły w czasie trwania epidemii COVID – 19 organizacja zakończenia roku szkolnego musi się odbywać zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych.

1. Po odbiór świadectw przychodzą wyłącznie uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, z domów, gdzie nikt nie przebywa na kwarantannie.

2. Rodzice nie mogą uczestniczyć w spotkaniach i towarzyszyć swoim dzieciom podczas odbioru świadectw. Rodziców bardzo prosimy o wyrozumiałość i pozostanie w bezpiecznej odległości, by nie gromadzić się przy wejściach do budynku szkoły.

3. Jeśli rodzic nie zdecyduje się posłać ucznia do szkoły w dniu 26 czerwca, to odbiór świadectwa będzie możliwy w sekretariacie szkoły od 29 czerwca. Odbiór świadectwa będzie możliwy również we wrześniu.

Życzymy Państwu, aby nadchodzące wakacje były słoneczne, spokojne, bezpieczne, pełne wytchnienia i wypoczynku. Gratulujemy sukcesów dzieci i wyrażamy ogromną nadzieję, że spotkamy się z nimi w bardziej sprzyjających okolicznościach we wrześniu, w nowym roku szkolnym.

Małgorzata Białecka 23 czerwca 2020