Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dnia 2 września 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10  im. Marii Skłodowskiej–Curie w Jastrzębiu–Zdroju  zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby wziąć udział w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Dyrektor szkoły pan Artur Tomanek oraz wicedyrektor Irena Polińska serdecznie przywitali uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz licznie przybyłych rodziców. Szczególnie ciepło przywitali najmłodszych uczniów klasy pierwszej oraz tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. Życzyli  wszystkim  uczniom pomyślności i powodzenia w dążeniu do uzyskiwania najlepszych wyników w nauce, a także zdrowia i radości w bieżącym roku szkolnym oraz mile spędzonego czasu w gronie nowych przyjaciół. Natomiast nauczycielom i całej kadrze szkolnej, przekazali życzenia, aby praca dawała dużo radości i satysfakcji.

Akcentem spotkania była część artystyczna przygotowana przez klasę 3c pod kierunkiem wychowawczyni Bożeny Łastówki.

Małgorzata Białecka 10 września 2019