Bezpieczne Wakacje 2019

Drodzy Rodzice,

Aktualnie występujące wysokie temperatury powietrza sprzyjają wypoczynkowi i zabawie nad wodą. Na terenie województwa śląskiego odnotowano już 6 przypadków utonięć w miesiącu czerwcu br. Do szczególnie niebezpiecznych zbiorników na terenie województwa śląskiego należy zaliczyć zbiorniki: Czechowice, Pogoria III i IV oraz stawy Borki i Morawa.

Na prośbę Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach publikujemy skan pisma „Zalecenia w zakresie realizacji na obszarze województwa śląskiego akcji Bezpieczne Wakacje 2019” mając na uwadze wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w zapewnieniu bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży pozostającej w miejscu zamieszkania.

Zalecenia w zakresie realizacji na obszarze województwa śląskiego akcji Bezpieczne-Wakacje-2019.pdf

Małgorzata Białecka 21 czerwca 2019